הסיפור שלנו

דן בן עמרם היא חברת בוטיק איכותית וחדשנית, צעירה ברוחה אך עתירת יכולות וניסיון בתחום
ההנדסה האזרחית בתשתיות, מבני דרך, גשרים ומנהרות, בנייה ציבורית, בניה בתחזוקת מבני דרך בתכנון וניהול באמצעות BIM, מגורים ויזמות נדל"ן.

החברה הוקמה ב-2012 וכיום אנחנו גאים להיות מהחברות ההנדסה המובילות, המקצועיות
והמוערכות בארץ בתחומים אלה.

הנדסה יצירתית מהרעיון
עד הפתרון

אתם מתמודדים עם פרויקט מגה מורכב כמו האב תחבורתי (מרכז תחבורה) עם מספר רב של ממשקים? הגעתם בפרוייקט למצב עם פוטנציאל סיכון גדול? נדרש לכם פתרון ספציפי וייחודי?

אנחנו אוהבים לראות באתגרים, גם כשהם נראים בלתי אפשריים לאחרים, הזדמנויות ליצור עבורכם "יש מאין" פתרונות הנדסיים מקוריים.

הנדסה יצירתית זה אומר להיות תמיד חלק מהפתרון, לא מהבעיה. במילון שלנו לא תמצאו "זה מסובך מדי", "לא ישים" או "חורג מהתקציב". כדי לאפשר לכם לעמוד ביעדים שלכם אנחנו נשאל שאלות, נבחן את האתגרים ונסתכל על הבעיות המורכבות מזוויות שונות ונמצא עבורכם פתרונות שלפעמים לא ברור איך אף אחד לא חשב עליהם קודם.

אנחנו מסתכלים תמיד קדימה, צופים מגמות, לומדים מהר, מתפתחים ומשתפרים כל הזמן. אנחנו לא רק חושבים על העתיד, אנחנו גם נעזור לכם לתכנן ולבנות אותו והכל תוך עמידה בלו״ז ואף הקדמתו.

הנדסה חברתית – למען הדורות הבאים

למהנדסים יש את הידע והטכנולוגיה לתכנן דברים שישנו את העולם. אבל עם הרצון להתקדם ולהתפתח, נשכחת לפעמים העובדה שעם ״כוח״ גדול מגיעה אחריות גדולה. האחריות לשפר את איכות החיים של האנשים היום, אבל גם להבטיח את עתידם של הדורות הבאים.

לכל פרויקט בכל סדר גודל יש השפעה, על האנשים ועל הסביבה. הנדסה חברתית זה אומר ליזום ולתכנן פרויקטים שיוצרים סביבה בת קיימה. כזו שדואגת לרווחת המשתמשים, תוך כדי ניצול חכם וחסכוני של משאבים ומקסימום שמירה על הסביבה.

אנחנו גאים להיות הראשונים בארץ שקיבלו בפרוייקט של שכונה חדשה תעודה של LEEDND (neighborhood development), התקן האמריקאי לבניה ירוקה בפרויקטים ציבוריים, ומשלבים בהם: שימוש באנרגיה ירוקה סולרית, חיסכון במים, תכנון והעמדת בינוי לקבלת מקסימום הצללה והתחשבות בעונות השנה, מקסום ותכנון עצים במרחב הציבורי, הקטנת נקודות ריכוז אשפה ופינוי פסולת באמצעות מרכזים אזוריים וחלקם פנאומטים, נגישות מקסימלית לאמצעי התחבורה הציבוריים, עידוד רכיבה על אופניים ושיפור רמת הליכתיות (walkability) במרחב הציבורי, חיבוריות לשכונות המשיקות לפרויקט ועוד ועוד.

תכנון אופטימלי, חיסכון מקסימלי

סוף מעשה במחשבה תחילה. כל פרויקט מתחיל אצלנו בחשיבה אסטרטגית מקיפה ובהבנה עמוקה של כל המרכיבים, ההיבטים והאתגרים.

בצד הביצועי היכולת שפיתחנו לראות את התמונה הגדולה, לצד הקפדה על הפרטים הכי קטנים, מאפשרת לנו להוציא לפועל את האסטרטגיה הנבחרת במינימום זמן ומשאבים.

ייזום נדל"ן – מביאים את הניסיון הביתה

לצד חברת דן בן עמרם הנדסה וניהול, פועלת חברת דן ב.ע נדל"ן, גם היא בניהולו של דן שעוסקת בייזום נדל"ן ומתמחה בניהול, תכנון וביצוע פרויקטי מגורים ושכונות חדשות.

הרמוניה ושיתופי פעולה משיגים תוצאה מעולה

אנחנו מאמינים בשיתופי פעולה שמאפשרים לנו להשיג תוצאה טובה יותר. למדנו לעבוד בהרמוניה מול כל הגורמים – תשתית, מוניציפלי, מזמיני העבודה והגופים הממשלתיים – כדי להסיר חסמים, למנוע עיכובים ולעמוד בלוחות הזמנים. יש לנו שיתופי פעולה עם חברות בינלאומיות, בעיקר בשלב התכנון. שמובילים לפתרונות יוצאי דופן עבור לקוחותינו.

חדשנות ללא הפסקה

האפקטיביות שלנו בתכנון וניהול פרויקטים מתבססת, בין השאר, על חדשנות טכנולוגית כסטנדרט והטמעת כלים ושיטות מעולם ההייטק. לדוגמא, מתודולגיית BIM שמארגנת את כל המידע על הפרויקט במודל תלת ממדי; ניהול תנועה מתקדם כולל מסלולים אופטימליים לרכבים והולכי רגל, נת"צים חכמים, רמזורים עם חיישני עומס ומצלמות משוכללות; ובניה מתקדמת של שכונות מגורים וערים.

החזון שלנו

דן בן עמרם שואפת להיות מובילה בתחום ההתחדשות והחדשנות בתכנון, בניהול ובביצוע פרויקטים איכותיים, ליזום וליצור סביבת חיים בת-קיימה.
אבני היסוד של הצלחתנו הם עמידה באיכות השירות, בלוחות הזמנים ובתקציב מבלי להתפשר על הערכים שלנו:

הגינות
פועלים ביושר ובתום לב מול כל גורם ומכבדים כל אדם

אמינות
עומדים במילה שלנו ומקיימים את מה שהבטחנו

שקיפות
משקפים כל מצב בצורה אמיתית ומלאה

תכירו את דן בן עמרם

דן בן עמרם מייסד ומנכ"ל החברה הוא מהנדס אזרחי (קונסטרוקטור) בעל תואר M.Sc.CE מהטכניון.
דן בעל ניסיון והתמחות בכל תחומי ההנדסה האזרחית וביניהם תשתיות גשרים ומנהרות, בנייה ציבורית ובנייה למגורים ותחזוקת מבני דרך.

1996
2001
2004
2008
2012

עומדים בתקני האיכות הבינלאומיים ISO 9000

גאים להשתייך לצמרת החברות בתחום ההנדסה הנכללות
ב-Duns 10 – דירוג החברות המובילות והמצליחות במשק הישראלי
של דן אנד ברדסטריט (אין קשר משפחתי..)

רוצים להתקדם?
נשמח להיפגש, להכיר ולהבין איך נוכל לעזור.
לקביעת פגישת ייעוץ
Project photos by: Shai Shachar
דילוג לתוכן